Haber

Antalya Büyükşehir’den ‘Küçük eller ele’ kampanyası

Antalya’da depremden etkilenen çocuklara ve kardeşlerine destek. Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, depremden etkilenen çocuklar için oyuncak ve kırtasiye bağış kampanyası başlattı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi anlamlı bir kampanya başlattı. 6 Şubat’ta Türkiye’yi şaşkına çeviren sarsıntının ardından, halkın yaraları sarmak için adeta seferber olduğu sarsıntının olduğu bölgeye Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi’nden seferberlik geldi.

DUYGUSAL BAĞ

Antalya Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi, depremden etkilenen çocukların yüzünü güldürmek amacıyla “Küçük Eller Ele” adı altında oyuncak ve kırtasiye bağış kampanyası başlattı. Aynı zamanda paylaşma ve dayanışma unsurunu temel alan kampanya, Antalyalı çocuklar ile beyin sarsıntısından etkilenen çocuklar arasında duygusal bir bağ kurulmasına da vesile olacak.

hadi ÇOCUK

20 Mart’a kadar devam edecek oyuncak kampanyası için bağışlar Pazartesi hariç 10.00-17.30 saatleri arasında Marina’daki Oyuncak Müzesi’ne bırakılabilir. Kampanyaya tüm Antalyalıların desteği beklenirken, bilgi için 0242 248 49 33 aranarak bilgi alınabiliyor.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu