Haber

Başkan Soyer, Çiğli’deki çevre düzenleme çalışmalarını inceledi

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi’nin Çiğli’de yürüttüğü çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Ahmet Taner Kışlalı Mahalle Muhtarı Habib Akşahin, Lider Soyer’e mahallelerine yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek plaket verdi.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Büyükşehir Belediyesi’nin Çiğli’de yürüttüğü çevre düzenleme çalışmalarını inceledi. Önder Tunç Soyer’e saha ziyaretinde Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Ahmet Taner Kışlalı Mahalle Muhtarı Habib Akşahin, Büyükşehir Belediyesi bürokratları ve belediye meclis üyeleri eşlik etti. İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yenilenen Şehit Ahmet Ay Parkı ve Işılay Saygın Parkı’nı ziyaret eden Önder Soyer, Ahmet Taner Kışlalı Parkı’nda vatandaşların talep ettiği düzenleme hakkında Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi Muhtarı Habib Akşahin’den bilgi aldı. ve mahalle.

Muhtar Akşahin, Lider Soyer’e Büyükşehir Belediyesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek kitap ve plaket takdim etti.

 

Ne yapıldı?

Ahmet Ay Parkı’nda basketbol sahaları, park içi yürüyüş yolları, çocuk oyun alanı, elektrik ve mekanik tesisatları yenilenerek kuru havuz yapılmıştır. Işılay Saygın Parkı’nda ise yürüyüş yolları ekose parkur, spor sahası ve oyun parkı ise kauçuk zemin olarak düzenlendi. Elektrik ve mekanik tesisatları da yenilendi.

Egekent Tören Alanı’nda zemin ve aydınlatma sistemi yenilendi, koşu parkuru ve saksılı oturma bankları yapıldı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

persembehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu